Pošlite nám tonery poštou !!! Peniaze posielame ihneď na účet, ak bude hodnota výkupu po telefonickej kontrole väčšia ako 20 EUR, zabezpečíme a objednáme prepravu kurierom na naše náklady ... Zasielacia adresa : INTO Slovakia s.r.o., Krajná 86, 82104 Bratislava. Pre viac informácii volajte 0915721343 . Zmena otváracích hodín - výkupy na pobočkách iba do 15:30 !


CALL CENTRUM BA : 02 / 444 550 22
Gabriela Slížová 0915 721 343 gabika@vykuptonerov.sk
Daniela Zellnerová 0918 622 056 d.zellnerova@vykuptonerov.sk
Mirka Rešetárová 0915 729 006 m.resetarova@vykuptonerov.sk

CALL CENTRUM TT : 033 / 55 120 54
Gabriela Machová - Trnava 0905 317 641 g.machova@vykuptonerov.sk

Vykupujeme iba originálne , nepoškodené a nerenovované  kazety !

Na nasledujúcom odkaze na oficiálnu stránku HP si pozrite , či ste kúpili originál alebo iný toner, originál je len jeden… video

 

A takto sa dá  rozoznať, či Vaša prázdna cartridge bola už niekedy renovovaná  :

 

1.Všímajte si štítok na tonery, inkjete

 

 

 

 

Prvý a druhý toner sú renovované tonery od serióznych renovátorov,  ktorí  nahradili pôvodný štítok vlastným (nie všetci to prelepujú). Spodný toner je  originál. Kliknutím na obrázok sa náhľad zväčší.

2. Pozrite na  optický valec tonera

 

 

 

 

Optický valec (OPC)  je dôležitá súčasť, ktorú nie všetci pri renovácii vymenia, HP používa pri výrobe nových tonerov  OPC bledomodrej farby, originálny toner je na tomto obrázku ten dolu.  Platí to iba pri značkách  HP a Canon, ostatní výrobcovia používajú aj zelené OPC  ( napr. Samsung).

3. Skontrolujte nálepky a iné značky 

 

 

 

 

Výrobcovia ako Brother a Lexmark používajú na tkz. zablombovanie svojich cartridgí nálepku, ktorá sa nesmie poškodiť.  Poškodenie nálepky značí, že toner bol asi renovovaný a nebude z našej strany posudzovaný ako originál. Na obrázku je ukážka poškodenej nálepky pri modely Brother TN2000 – tento toner by sme nevykúpili. Na toneroch by nemali byť žiadne iné nálepky iba originálny štítok od výrobcu a u  typoch Brother a Lexmark blombovacia páska, každá iná nálepka navyše indikuje zásahy do tonera ( väčšinou ide o nálepku renovátora)

 

4.  Štartovacie verzie

 

 

 

 

Keď si kúpite novú tlačiareň, dostanete k nej aj tonery, ale väčšinou ide o štartovacie verzie. Jedná sa o tonery, ktoré majú upravenú zásobníkovú časť a vytlačia menej strán, ako normálny toner. Štartovacie verzie tonerov, okrem výnimiek, nevykupujeme, pretože sa nedajú naplniť na plnú kapacitu…Poznáte ich aj podla odlišného písma na štítku. Červené šípky na obrázku ukazujú na zásobníky, toner hore je plnohodnotná verzia typu HP CC530A, pod ním sa nachádza štart-verzia